SPRAWDŹ ZGŁOSZENIE
1. KTÓRY PRODUKT SURF PAN/PANI WYBRAŁ/WYBRAŁA?
2. CO SKŁONIŁO PANA/PANIĄ DO ZAKUPU SURF?
3. CZY PROMOCJA "SURF ODDAJE 20ZŁ" PRZEKONAŁA PANA/PANIĄ DO PRZETESTOWANIA NOWEGO ZAPACHU SURF BLACK ORCHID & LILY?
4. KTÓRY Z FORMATÓW PRODUKTÓW DO PRANIA WYBIERA PAN/PANI NAJCHĘTNIEJ?
5. CZY POLECIŁBY/POLECIŁABY PAN/PANI PRODUKTY SURF SWOIM ZNAJOMYM?
6. Czy użył/użyła Pan/Pani produktów Surf po raz pierwszy?
7. Czy zdecyduje się Pan/Pani na ponowny zakup produktów Surf w przyszłości?
8. Czy zapach ubrań wypranych w Surf podobał się Panu/Pani?
9. Co Pana/Pani zdaniem wyróżnia produkty do prania Surf pośród innych marek dostępnych na rynku?
10. Pana/Pani ulubionym wariantem zapachowym Surf jest:

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH OSOBOWYCH
Organizator akcji promocyjnej wdrożył odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby przetwarzanie danych osobowych jej uczestników odbywało się zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w tym zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( tzw. "RODO"). Dane osobowe uczestników akcji promocyjnej są niezbędne organizatorowi akcji jedynie w celu jej przeprowadzenia.
 
Max. wartość zwrotu: 20zł
Dodaj
skan lub zdjęcie
paragonu
[Zgoda wymagana] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa przez Unilever Polska Sp. z o.o. z siedzibą w (02-305) Warszawie, al. Jerozolimskie 134, która na podstawie umowy powierza przetwarzanie danych osobowych firmie Smolar Agencja Promocyjno – Reklamowa Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Inżynierska 15, 93-569 Łódź dla celów związanych z organizacją i przeprowadzeniem promocji „SURF oddaje 20 zł*”. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych przeze mnie danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo żądania ich przenoszenia oraz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w promocji.
[Zgoda wymagana] Zapoznałem/am się z regulaminem promocji konsumenckiej „SURF oddaje 20 zł*” i wyrażam zgodę na jego treść.
[Zgoda fakultatywna] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa przez Unilever Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa dla celów marketingowych. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych przeze mnie danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo żądania ich przenoszenia oraz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
[Zgoda fakultatywna] Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Unilever Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t.j. Dz.U.2016 poz. 1030 ze zm.).

Dziękujemy, zgłoszenie zostało zapisane!

Zgłoszenie zostanie sprawdzone pod kątem zgodności z regulaminem.
Po pozytywnej weryfikacji, zwrot promocyjny zostanie dokonany w terminie nie później niż do dnia 7.01.2019 r.

Zakupiony przez Ciebie produkt promocyjny jest droższy od regulaminowej wartości zwrotu, dlatego też (po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia) zwrócimy Ci maksymalną regulaminową kwotę wynoszącą 20 zł. Równolegle wysyłamy potwierdzenie na Twój mail.
Może się zdarzyć, że mail z potwierdzeniem nie dotrze do Ciebie ponieważ niektóre programy pocztowe wrzucają maila z potwierdzeniem w spam/wiadomości śmieci albo w ogóle je usuwają. Nie przejmuj się jeżeli nie dotrze do Ciebie mail z potwierdzeniem – Twoje zgłoszenie jest prawidłowe i zostało przyjęte.
tel. (42) 636 90 97
tel. (42) 636 90 93
fax (42) 636 90 97 wew. 17
e-mail: biuro@smolar.pl
www.smolar.pl
ul. Inżynierska 15
93-569 Łódź